جذب ماهانه صدهزار بازديد كننده از گوگل

جذب ماهانه صدهزار بازديد كننده از گوگل

F

جذب ماهانه ۱۰۰۰۰۰ بازديد كننده از گوگل چقدر زمان می برد؟

اجازه بدهید وارد دنیای واقعی بشویم و کار خودمان را شروع کنیم.

۱ .موضوع، عبارت كليدي و بازار هدفی را انتخاب كنيد كه عمق داشته باشد.

اگر می خواهیدیک استراتژی SEO خوبی داشته باشید اولین چیزی که باید انجام دهید این است که بدانید دنبال چه کلمات کلیدی بگردید وچه بازار هدفی را دنبال کنید.

در بسیاری از موارد وبالگی را می بینم که یک موضوع بسیار کلی دارد که منجربه پراکندگی محتوی،لیست ایمیل های بی ربط و موفقیت جزئی میشود.

وقتی در مورد موضوعی تحقیق میکنید، لطفا اطمینان حاصل کنید که می دانید درباره چه چیزی می خواهید صحبت کنید که وبالگ شما را از دیگر وبالگ ها در این خصوص متمایز کند. بسیار مهم است که در مورد راه های هدفمندی که موضوع رابرجسته میکند فکر کنید.

وقتی در مورد کلمات کلیدی تحقیق میکنید،اطالع در خصوص رقبا و همچنین وضعیت بازار تعیین کننده است. برخی از حوزه ها هستند که رقابت در آنها بسیار، بسیار سخت است. با این حال نگرانی اصلی،نبود ترافیک کافی در این حوزه است.

PICTURE

یک راه ساده برای شروع الگین شدن به Adwords Google استفاده از مجموعه ابزار مناسب است.

یکی از آنها که حجم جستجو را تخمین میزند و آگهی های رقبا را به شما نشان می دهد. این امرایده بسیار خوب در مورد اینکه آیا بازار ارزش تالش را دارد یا نه به شما میدهید.اطمینان حاص کنید که انواع مختلفی از کلمات کلیدی را امتحان کرده اید. حتی تغییرات کوچک مانند عالمت جمع یا کلمات جایگزین که به نظر مشابه میرسند میتواند تاثیر بسیاری در تعداد ترافیک باشد.در این مرحله شما با استفاده از یک سرویسی مانند Majestic رقبای خود را می پائید تا ببینید که از چه کلمات کلیدی استفاده میکنند، یا در حال کار بر روی چه پروژه ای هستند. بعدا می توانید بر روی جستجوی دستی وب سایت وقت بگذارید تا ببینید آیا چیزی هست که شما بتوانید بهتر از آنچه در حال حاضر در سایت ارائه میشود ارائه دهید.در این مرحله می خواهم فقط به این نکته اشاره کنم که شور و شوق واقعا مهم ترین بخش این فرآیند است. این چیزی است که من از وبالگ نویسان موفقی مانند Glen از ViperChill بارها و بارها شنیده ام. حتی اگرحوزه سودآوری پیدا کنید و در آن مشغول به کارشوید، به زودی تمامی عالیق خود را از دست خواهید داد) خسته کننده( اگردوست نداشته باشید و صادقانه در فکر کمک به خوانندگان خود هستید.

۲ .نام دامنه و هاست اختصاصی براي خود انتخاب كنيد.

چند بار وبالگ های رایگان مانند Tumblr یا Blogger را در صفحه اول گوگل دیده اید اغلب پاسخ نه است. گوگل به وب سایت ها و وبالگ های که نام دامنه و هاست اختصاصی دارند جایگاه خاصی قائل است برای اینکه سیگنالی است مبنی بر اینکه وب سایت به طور جدی تر پی گیری می شود- در نتیجه روز به روز از لحاظ کیفیت بهتر و بهتر میشود.

چطور یک نام خوب برای دومین خود انتخاب کنیم؟ خوب، در این مورد چند گزینه وجود دارد:

 انتخاب دقیق کلمات کلیدی

چند سال پیش اگر یک عبارت دقیق انتخاب می کردید احتمال جزو رتبه های اول می شدید. در حال حاضر این عمل نه تنها محبوب نیست بلکه به نظر اسپم می آید. با این حال،در مورد جستجوی محلی، موردی مثل au.com.ArchitectMelbourne هنوز هم به لحاظ رنکینگ از درجه باالیی برخوردار است.

 عبارت کلیدی + اسم

روش محبوب دیگر انتخاب عبارت کلیدی هدف و اضافه کردن یک اسم یا صفت به آن است. به عنوان مثال در مورد این متد میتوان به Tyrant Blog اشاره کرد که در آن من عبارت کلیدی هدف را “blog “انتخاب کرده ام.

 حوزه متمایز

با توجه به اینکه در تمام حوزه ها کلمات کلیدی خوب انتخاب شده اند بهترین گزینه . متمایز بودن است. نگاهی به سایت های مثل ViperChill بیندازید نام دومین آن هیچ ربطی به هیچ چیزی ندارد اما شما هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. هروقت در خصوص نام دومین خود تصمیم گرفتید می توانید آن را ثبت کنید و تنظیمات وردپرس از طریق سایت BlueHost انجام دهید. ایده خوبی است برای اینکه بعدا همه چیز در یک محل متمرکز خواهد بود.

 

آینده از همین امروز آغاز می شود ، امروز فردای خود را بسازید

Leave a Reply